Close
Po krótce...

Przygodę z naprawami sprzętu sportowego rozpoczęliśmy w 2003 roku. Amatorsko naprawialiśmy rowery naszych znajomych i rodziny. Była i nadal jest to nasza pasja. Technologia produkcji, nowinki techniczne od strony serwisowej sprzętu sportowego zawsze przewijały się przez nasze życie i zawsze nas fascynowały.

Pracując w różnych serwisach doszliśmy do miejsca, w którym nie byliśmy w stanie się już rozwija. Dlatego postanowiliśmy otworzyć własny serwis sprzętu sportowego.

Wkładanie w sprzęt sportowy nowego życia, renowacja, regulacja i sprawianie radości ich użytkownikom jest naszą pasją. Rosnące zainteresowanie aktywnym trybem życia, aktywnym wypoczynkiem i zainteresowaniem by przez uprawianie sportu poprawiać samopoczucie i dbać o zdrowie jest dla nas motywacją do doskonalenia się do potrzeb najbardziej wymagającego klienta. Dla wielu osób przeszkodą do uprawiania aktywnego wypoczynku są zbyt wysokie ceny nowego sprzętu. Nie chodzi tutaj o urządzenia rowero, rakieto, łyżwo i rolkowo podobne, które rozlatują się od stania na marketowych półkach, ale o sprzęcie, który jest amatorski i wystarczający na potrzeby przeciętnego użytkownika. Wielu z Was zakupiło różny sprzęt sportowy zanim pojawiły się markety, wiele osób kupuje sprzęt używany w internecie, na różnych giełdach i właśnie do Was kieruję moją ofertę.

Ośka to profesjonalny, ogólnodostępny serwis sprzętu sportowego. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Zaczynasz przygodę ze sportem? Podpowiemy jaki sprzęt będzie dla Ciebie najlepszy i pomożemy Ci go zdobyć. Masz sprzęt i chcesz go odnowić, naprawić, przystosować do swoich wymagań? Nie mogłeś trafić lepiej. Jesteś sportowcem, który wymaga najlepszego wsparcia serwisowego, dużej wiedzy i profesjonalizmu w działaniu? Zapraszamy do nas. Chcemy pokazać, że nowe nie oznacza lepsze i udowadniać, że profesjonalny serwis sprzętu sportowego nie oznacza wysokich kosztów. Chcemy dzielić się naszym nastoletnim doświadczeniem w naprawie sprzętu sportowego. Chcemy nadal wkładać nowe życie w sprzęt, który każdy gdzieś posiada i który może służyć poprawnie i bezpiecznie jeszcze wiele lat. Największą motywacją popychającą nas do rozwoju w tym kierunku jest zadowolenie klienta z naszej pracy i to, że z radością będzie wracał z innym sprzętami i polecał nas swoim znajomym.

Zapraszam serdecznie do naszego serwisu. Przyjdź i przekonaj się, że stać Cię na najlepszy serwis w Łodzi.

Z poważaniem

Zespół Serwisu Ośka